Сертифiкати і нагороди ТОВ “ЛТК ЕЛЕКТРУМ”


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

Після ретельної перевірки компанія ТОВ "ЛТК ЕЛЕКТРУМ" отримала міжнародні сертифікати ISO:

сертифікат системи менеджменту якості (ISO 9001);

сертифікат системи екологічного менеджменту (ISO 14001).

Дані сертифікати є підтвердженням того, що компанія здійснює діяльність у відповідності з міжнародними стандартами.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/certificats.php</b> on line <b>41</b><br />
h
<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/certificats.php</b> on line <b>46</b><br />
h

Отримані відзнаки підтверджують міцні позиції нашої компанії та її надійність, здобуті завдяки багаторічному досвіду і довірі наших споживачів. Дані перемоги є рушійною силою для нових звершень та нагород нашої компанії.


За результатами загальнодержавного рейтингування Національного бізнес-рейтингу компанію ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» було визнано одним з найефективніших та найбільш фінансово-стійких підприємств України в галузі постачання електричної енергії та нагороджено престижними відзнаками «Лідер року 2018» і «Лідер галузі 2019».

Electrium
Electrium Electrium

За досягнення у 2020 році ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» увійшло до списку найкращих підприємств України та нагороджено Національною бізнес-премією України «Вибір країни 2020».

Electrium Electrium

За багаторазове досягнення блискучего успіху, стабільність лідерських позицій в галузі, значні результати діяльності та вагомий внесок в економіку України ТОВ “ЛТК “ЕЛЕКТРУМ” нагороджується званням “Лідер галузі 2021”

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!

Постачальник електроенергії в Україні ТОВ ЛТК ЕЛЕКТРУМ відповідально ставиться до якості послуг, що надаються. Отримані ЛТК ЕЛЕКТРУМ сертифікати ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості» та ISO 14001:2015 «Системи екологічного менеджменту», підтверджують високу якість здійснення діяльності з постачання електроенергії в Україні, постачання природного газу, надання послуг комерційного обліку електричної енергії (ППКО), встановлення АСКОЕ та енергетичного консалтингу.

ЛТК ЕЛЕКТРУМ постачає електроенергію та природний газ відповідно до міжнародних стандартів у всі регіони України: Київ, Вінницю, Кропивницький, Полтаву, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль , Чернігів, Івано-Франківськ, Одесу, Ужгород, Чернівці, Луганську та Донецьку області.