Енергопостачання з ТОВ «ЛТК Електрум»


ТОВ «ЛТК Електрум» є постачальником електроенергії та природнього газу. Компанія здійснює свою діяльність на території всієї України. Підприємство є повноправним, законодавчо передбаченим учасником енергетичного оптового ринку України.


Дізнайтеся більше

Постачання електроенергії промисловим підприємствам України

Перехід України до ринкової економіки зумовив демонополізацію більшості ринків продукції. Не виключенням став і ринок електроенергії. Сьогодні будь-яке підприємство України має право самостійно обирати постачальника електричної енергії. ТОВ «ЛТК Електрум» надає вигідні умови для співпраці, при яких враховується ряд юридичних і фінансових переваг для споживача. Наша компанія допомагає знайти правильні рішення проблем в сфері енергозбереження. Ми пропонуємо нові, сучасні, цивілізовані відносини споживача і постачальника.


Дізнайтеся більше

Переваги роботи з нами

Постачання електричної енергії від ТОВ «ЛТК Електрум» має ряд істотних переваг, що зусовило укладення договорів з багатьма підприємствами різних регіонів України, зокрема підприємствами хімічної, машинобудівної, легкої та харчової промисловостей, торговельними компаніями, Міжнародними холдингами. Фахівці ТОВ «ЛТК Електрум» завжди раді обговорити з Вами особливості поставки електричної енергії, дати відповіді на Ваші запитання і запропонувати прийнятні умови спільної роботи.

Поставляємо електроенергію підприємствам і газ споживачам в будь-які регіони України: Київ, Вінницю, Кропивницький (Кіровоград), Полтаву, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано- Франківськ, Одесу, Ужгород, Чернівці, Луганську і Донецьку область.

Дізнайтеся більше

Переваги постачання електричної енергії ТОВ «ЛТК Електрум»