ТОВ «ЛТК Електрум» — альтернативний постачальник електроенергії  в Україні

Компанія ТОВ «ЛТК Електрум» є альтернативним постачальником електроенергії за вільними цінами промисловим підприємствам України.

ТОВ «ЛТК Електрум» здійснює свою діяльність на території України з 2011 року. За цей час компанія зарекомендувала себе надійним постачальником електроенергії та компетентним діловим партнером на ринку енергопостачання.

Ми надаємо вигідні умови для співпраці, при яких враховуються ряд юридичних і фінансових переваг для споживача.

Найцінніше у нашій організації — це наша репутація, яку ми успішно підтримуємо протягом вже багатьох років.

Колектив ТОВ «ЛТК Електрум» сформований з висококваліфікованих спеціалістів: економістів, фінансистів, енергоменеджерів, електротехніків. Співробітники компанії постійно відслідковують зміни законодавства в енергетичній сфері, а також є учасниками робочих груп щодо зміни законодавства в енергетичній сфері.

Поставляємо електроенергію підприємствам і газ споживачам в будь-які регіони України: Київ, Вінницю, Кропивницький (Кіровоград), Полтаву, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано- Франківськ, Одесу, Ужгород, Чернівці, Луганську і Донецьку область.

Принципи роботи ТОВ «ЛТК Електрум» 

  1. Надійність і стабільність, як ключ до довгострокового співробітництва.
  2. Знання своєї справи і його бездоганне виконання – основ
  3. а нашої діяльності.
  4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  5. Побудова взаємовигідних партнерських відносин з підприємствами-споживачами.
  6. Відповідальність і порядність, як фундамент співпраці з клієнтами.
  7. Уміння знаходити рішення і орієнтуватися на результат.

Основне завдання нашої компанії – не швидкий прибуток, а довгострокова співпраця.

Ми гарантуємо захист інтересів наших споживачів у  процесі здійснення постачання електроенергії, безкоштовну юридичну консультацію та підтримку у вирішенні питань стосовно забезпечення електричною енергією підприємств.

Ми піклуємося про максимально комфортну співпрацю з підприємствами-споживачами.

За результатами загальнодержавного рейтингування Національного бізнес-рейтингу компанію ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» було визнано одним з найефективніших та найбільш фінансово-стійких підприємств України в галузі постачання електричної енергії та нагороджено престижними відзнаками «Лідер року 2018» і «Лідер галузі 2019».

За досягнення у 2020 році ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ»  увійшло до списку найкращих підприємств України та нагороджено Національною бізнес-премією України «Вибір країни 2020».