Разом відновимо економіку України!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 367

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 373

Разом відновимо економіку України!

Сьогодні, 24 березня, минув місяць з початку вторгнення російських військ на територію нашої незалежної України. За ці 4 тижні наш народ продемонстрував небачену стійкість, незламність та бажання захистити свій дім, сім’ї, та саме головне – свободу. Кожен українець бореться на своєму фронті: чоловіки поповняють ряди ЗСУ та Територіальної Оборони, жінки займаються волонтерством, здають кров, діти у бомбосховищах плетуть маскувальні сітки, біженці в інших країнах допомагають співвітчизникам, блогери воюють на інформаційному фронті, розповсюджуючи правдиву інформацію про війну в Україні.
Є ще один важливий фронт, який ми зобов’язані тримати та покращувати – економіка України. Тому кожен Українець, хто має змогу працювати – повинен це робити, кожен підприємець – відновлювати роботу, кожне виробництво – забезпечувати своєю продукцією ринок та населення. Інфраструктуру відбудуємо, на Майдані Незалежності ще не раз відсвяткуємо перемогу. Кожен українець – потрібен Україні. Кожен з нас воює на своєму фронті, тільки спільними зусиллями ми відіб’ємо ворога, та відбудуємо нашу Батьківщину.

Компанія ЛТК ЕЛЕКТРУМ забезпечує енергоресурсами сотні вцілілих підприємств України. Ми продовжуємо надавати стабільні умови співпраці, низькі тарифи та підтримуємо кожне підприємство.
Завжди на зв’язку:
• (067) 642-19-09,
• (063) 513-26-63 (Viber, Telegram, WhatsApp)
• Ltke@ukr.net

І пам’ятайте – усе буде Україна!
Слава Україні!

Разом відновимо економіку України!