Нагороди ТОВ “ЛТК Електрум”

Компанія ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» підтримує статус надійного постачальника електричної енергії та з року в рік працює над якістю постачання електричної енергії для забезпечення максимально комфортних умов співпраці для своїх клієнтів.

За результатами загальнодержавного рейтингування Національного бізнес-рейтингу компанію ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» було визнано одним з найефективніших та найбільш фінансово-стійких підприємств України в галузі постачання електричної енергії та нагороджено престижними відзнаками «Лідер року 2018» і «Лідер галузі 2019».

Electrium
Electrium Electrium

За досягнення у 2020 році ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» увійшло до списку найкращих підприємств України та нагороджено Національною бізнес-премією України «Вибір країни 2020».

Electrium Electrium

Отримані відзнаки підтверджують міцні позиції нашої компанії та її надійність, здобуті завдяки багаторічному досвіду і довірі наших споживачів. Дані перемоги є рушійною силою для нових звершень та нагород нашої компанії.

Наша компанія здійснює постачання електроенергії в Україні, постачання природного газу, надає послуги комерційного обліку електричної енергії, встановлення АСКОЕ і енергетичного консалтингу.