ЛТК ЕЛЕКТРУМ залишається платником ПДВ


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 367

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 373

ЛТК ЕЛЕКТРУМ залишається платником ПДВ

ЛТК ЕЛЕКТРУМ економічно підтримує державу і сплачує  податки для наповнення бюджету. З  початком російської агресії проти України кошти є вкрай необхідними для закупівлі медикаментів, зброї та екіпірування ЗСУ, допомоги  вимушеним переселенцям та на відбудову нашої країни!

Відомо, що згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» № 2120–IX від 15 березня 2022 року фізичні особи-підприємці та юридичні особи мають можливість перейти на сплату єдиного податку третьої групи за ставкою 2%, та, відповідно, тимчасово на час воєнного стану припинити бути платниками ПДВ та податку на прибуток.

Проте ми вирішили залишитися сумлінним платником податків і дотримуватися всіх взятих на себе зобов’язань щодо платежів у бюджет.

Наша держава сьогодні  потребує підтримки кожного українця і кожної української компанії, яка продовжує працювати.

Разом до Перемоги!

 

ЛТК ЕЛЕКТРУМ залишається платником ПДВ