ЛТК ЕЛЕКТРУМ може експортувати електроенергію до Молдови!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

ЛТК ЕЛЕКТРУМ може експортувати електроенергію до Молдови!

Компанія ЛТК ЕЛЕКТРУМ отримала доступ до перетину пропускної потужності для здійснення експорту електричної енергії з України до Молдови!

На сьогодні таку можливість мають лише п’ять українських постачальників. Безумовно, це – абсолютно новий рівень для нашого підприємства і для всієї держави, адже Україна стала на ще один крок ближче до партнерства з Європою.🤝
Співпрація з Молдовою надасть можливість бути більш стабільними в енергозабезпеченні енергоресурсами між нашими країнами.

Наразі відбуваються тестові поставки між Energocom(Україна) та Moldelectric (Молдова), між якими вже укладено договір на експортний продаж електроенергії. Якщо говорити про вартість, то відомо, що середньозважена ціна електроенергії для Молдови становить 65,03 $/ MWh.
І це лише початок співпраці з європейськими ринками. В планах Молдови на червень покривати 30% своїх потреб в електроенергії з українських ресурсів.
що, в свою чергу, має і потужний вплив на українську державу, адже це дозволить відкрити новий потік прибутку до держбюджету, і тим самим допомагати економіці нашої країни витримувати ряд негативних факторів, зпровокованих воєнним конфліктом на території України після вторгнення військ російської федерації.

І не може не потішити те, що дане партнерство, допоможе Молдові зменшити контролюючу перевагу РФ над постачанням електроенергії та газу.

Ні кроку на місці!

Тільки вперед!

ЛТК ЕЛЕКТРУМ може експортувати електроенергію до Молдови!

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!