Дайджест новин в галузі енергетики за червень


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

Дайджест новин в галузі енергетики за червень

Дайджест новин в галузі енергетики за червень

Ми зібрали актуальні новини України і Європи в енергетичній сфері. Ці важливі події відбулися в червні.

ЛТК ЕЛЕКТРУМ в числі тих, хто буде постачати електричну енергію до Польщі

Ми вам вже розповідали про те, що ЛТК ЕЛЕКТРУМ входить в число постачальників електроенергії до Молдови. Сьогодні радо вам повідомляємо, що наша компанія відкриває новий енергоринок з Польщею. Пишаємося змогою представляти українські енергосистеми в Європі.

В Енергоатомі оцінили збитки
Енергоатом прорахував збитки атомної енергетики в Україні, які були спричинені вторгненням російської федерації. Вони склали близько 40 мільярдів гривень. Це знищено майно внаслідок обстрілів та пожеж, пошкоджене обладнання на АЕС. Також у цю суму включено ті фінансові втрати, які були вимушено завдані через скорочення поставки електроенергії населенню та підприємствами України.

Енергоновини Європи
Ряд важливих подій відбулися в енергетичній сфері Європи:

• Німеччина підтримує збільшення експортної діяльності української електроенергії до ЄС.
• Країни Європи, а саме Литва, Естонія та Латвія відмовились купувати електроенергію з російської федерації. Станом на 1 червня з’єднання є тільки з країнами Скандинавії та Польщею.
• Уряд Чехії заявив, що розроблено дорожню карту для досягнення енергетичної незалежності країни. Це стане можливим упродовж двох-п’яти років. Планується будівництво атомної електростанції Дуковани та низка інших заходів.
• Приєднання України до європейської енергосистеми відбулось дуже вдало, і темпи нарощування експорту тільки збільшуються.
Все більше країн стають менш залежними від впливу рф. Це насамперед показує не тільки підтримку України від Європи, а й є дуже важливим кроком до нашої перемоги.

Планується збільшення експорту електроенергії в Європу

Енергоатом заявляє, що розраховують збільшити енергетичний експорт в цілому на 1 тисячу мегават. Розширення експорту буде відбуватись поступово, за рахунок введення в експлуатацію додаткових ліній електропередачі.
Європа дуже зацікавлена в поставках української електроенергії, тому що це дозволить поступово скоротити залежність від російського газу.
Для України таким чином відкривається додатковий потік коштів до бюджету. Нові надходження допоможуть підтримувати доступні тарифи на електроенергію для населення. Також кошти підуть на відновлення в сфері енергетики, зокрема на Запорізьку АЕС. Всього має надійти до кінця року в держбюджет до 1,5 мільярдів євро.

Дайджест новин в галузі енергетики за червень

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!