Відбулося засідання Робочої групи щодо реалізації нового ринку електричної енергії

12.09.2018 року  в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулося засідання робочої групи на чолі з генеральним директором Директорату енергетичних ринків Ольгою Буславець.  На ньому розглядалися питання щодо виконання нормативно-правових, організаційних та технічних заходів для якнайшвидшого запровадження нового ринку електричної енергії (згідно положень Закону України «Про ринок електричної енергії»). Також на засіданні обговорювалася інформація по проектам постанов Кабінету Міністрів України щодо впровадження нового ринку.

Голова робочої групи наголосила на неприпустимості формального підходу до реорганізації ДП «Енергоринок» та порушення строків закупівлі послуг з використання програмного забезпечення, яке необхідне для налагодженої роботи ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку. В іншому разі, це  створить реальну загрозу зриву строків впровадження нового ринку електроенергії, який має запрацювати з 1 липня 2019 року.

За результатами засідання сформували пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань та створили робочі підгрупи для розгляду нагальних питань по запровадженню нового ринку.  Вони мають запрацювати вже на цьому тижні.