Відбулася конференція по питанням нового ринку

03 жовтня 2018 року  у Києві відбулася конференція, на якій  висвітлювалася актуальна на сьогодні – «Робота виробників електроенергії, постачальників електроенергії та операторів системи розподілу у ринкових умовах згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії України».

У конференції взяли участь провідні фахівці ДП «Енергоринок», ДП «НЕК Укренерго» та НКРЕКП. Серед присутніх у залі були представники електропередавальних організацій, підприємства-постачальники електроенергії, співробітники енергетичних відділів промислових компаній рвзних областей України та інші. Впродовж усього дня обговорювалися ключові питання щодо правил роздрібного ринку електроенергії, механізмів заміни постачальника, порядку формування тарифів, кодексу комерційного обліку, правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, зауваження до договору на постачання електричної енергії споживачу тощо.

Організатором конференції стала ФО-П Драннік Н.О., а модератором – Вишинський С.Б., радник Генерального директора ПАТ «Донбасенерго» з питань нової моделі енергоринку.

Нагадаємо, Закон «Про ринок електричної енергії України» було прийнято 13 квітня 2017 року. Згідно із зазначеним Законом передбачається, що з 01 липня 2019 року в Україні вводиться повномасштабна модель нового ринку електроенергії. На даний час НКРЕКП затвердила більшість нормативних документів для роботи нового ринку електроенергії.