Проект «Енергетична безпека через конкурентоспроможні енергетичні ринки в Україні»

12 жовтня 2018 року, відбулася зустріч Голови НКРЕКП Оксани Кривенко та членів НКРЕКП Олени Антонової, Олександра Формагея та Євгена Магльованного з представниками компанії TetraTech ES Inc., яка є виконавцем програми «Енергетична безпека через конкурентоспроможні енергетичні ринки в Україні». Слід зазначити, що це найбільший проект технічної допомоги, що надається США енергетичному сектору України, який розрахований на 5 років та охоплює питання регулювання та подальшого реформування газового сектору, сфер електроенергетики та теплопостачання.

Під час зустрічі обговорювалися напрямки реалізації програми з врахуванням поточних пріоритетів діяльності Регулятора. Оксана Кривенко висловила сподівання на ефективні результати від спільної роботи та наголосила на важливості підтримки міжнародних партнерів.

Провідні експерти Програми ES-CEM наголосили, що робота в рамках реалізації Програми буде зосереджена на досить широкому колі питань і не буде обмежуватися лише роботою стосовно вдосконалення законодавчої бази. Вона також охоплюватиме процес моделювання ринків, моніторинг енергоринків, посилення інституційної спроможності Регулятора та учасників ринку, придбання необхідного обладнання і програмного забезпечення і т.д.

Учасники зустрічі обмінялись своїм баченням планування роботи в рамках Проекту та домовились  спільними зусиллями розробити Дорожню карту на найближчі 5 років, річні та піврічні плани роботи в рамках Проекту.

Усі учасники зустрічі залишилися задоволеними від співпраці та висловили впевненість у плідній роботі стосовно забезпечення подальшого успіху реформування енергетичного сектору нашої країни.