Постачання електроенергії промисловим підприємствам України

Договір про постачання електричної енергії споживачу
Заява-приєднання до договору
Комерційні пропозиції
Комерційна пропозиція (Базова)

Кожне підприємство-споживач ТОВ  «ЛТК  «Елєктрум»  має можливість оплачувати послуги Оператора системи розподілу через Постачальника. Для уточнення деталей просимо звернутися до спеціалістів компанії.

Контактні дані інформаційно-консультаційних- центрів (ІКЦ) та колл-центрів учасників роздрібного ринку

ТОВ «ЛТК «Елєктрум» пропонує постачання електричної енергії на нових, вигідних умовах:

  1. Постачання електроенергії здійснюється за тарифами, про які було домовлено з покупцями. Ціна залежить від особливостей споживання електричної енергії споживачем.
  2. Оплата за спожиту електроенергію здійснюється за гнучким графіком, узгодженим з кожним споживачем індивідуально.
  3. Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимального навантаження на об'єктах споживача встановлюються на рівні дозволеної потужності.
  4. Можливе оперативне коректування заявлених обсягів споживання як протягом року так і на протязі місяця поставки, з відповідною зміною сум платежів. Особливо актуально це перевага для підприємств, обсяги споживання яких, в залежності від різних факторів можуть різко змінюватися протягом місяця.
  5. Обсяги споживання не лімітуються. Тобто, споживач має право споживати електричну енергію в необхідних йому обсягах (але не перевищуючи технічних можливостей енергообладнання).
  6. Відсутні штрафні та інших санкцій за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії. Споживачі нашої компанії споживають електроенергію на комфортних умовах, не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії.
  7. Фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів.

Умови постачання електроенергії

  1. Наявність договору на розподіл електричної енергії з оператором системи розподілу.
  2. Відсутність заборгованості за активну електричну енергію.

 

Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»

 

Завантажити файл (.docx)


Завантажити файл (.docx)