Підписаний проект контролю впливу виробництва електроенергії на природу

27 липня 2018 року на відкритому засіданні НКРЕКП було підписано проект Порядку опублікування інформації про частку кожного джерела енергії, яке було використане для виробництва електричної енергії, та вплив на природу, спричинений виробництвом електричної енергії.

Зокрема, в ньому зазначається:

  • механізм та порядок розрахунку частки кожного джерела енергії, яке було використано компанією- виробником для виробництва електричної енергії, що була в результаті реалізована учасниками ринку;
  • спосіб та засоби інформування про шкідливий вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії.
  • порядок розрахунку впливу на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електроенергії.

Метою цього проекту являється надання можливості здійснювати суб’єктам (споживачам, зацікавленим особам, органам державної влади) аналіз використаних джерел електроенергії та відповідно її подальшої реалізації.

Тепер маючи доступ до зазначеної інформації стосовно впливу на навколишнє середовище, стане можливим здійснення контролю за викидами в атмосферу, водні об’єкти, грунт забруднюючих речовин, які супроводжують виробництво електричної енергії.