Петро Порошенко призначив двох тимчасових членів НКРЕКП

З Днем Енергетика!
22.12.2017
Затвержено Правила нового ринку електричної енергії
15.03.2018

Петро Порошенко призначив двох тимчасових членів НКРЕКП

23 грудня 2017 Петро Порошенко призначив двох членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП ).

Згідно з указом №428 / 2017 Гарант України прийняв рішення «призначити Морозову Вікторію Іванівну членом НКРЕКП до дня призначення члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, обраного за результатами відкритого конкурсного відбору, але не більше ніж на три місяці». Другим тимчасовим членом комісії став Вадим Сергійович Таратун, якого голлва держави призначив на цю посаду указом №429 / 2017. Відповідні укази від 23 грудня оприлюднено на офіційному сайті Президента України.

Нагадаємо, що після звільнення Бориса Циганенка на засіданнях НКРЕКП не було кворуму, до складу якого повинно входити 4 члени, тому комісія не могла приймати рішення. Для відновлення роботи НКРЕКП на період відбору її нових членів під час відкритого конкурсу депутати запропонували надати президенту тимчасово, на 3 місяці, право призначати нових членів комісії.