Офіційне призначення нового складу НКРЕКП

Президент України П.А. Порошенко провів зустріч з членами нового фонду НКРЕКУ, на якій були присутні і представники Міжнародного валютного фонду, Світового банку і ЄБРР. Про це повідомила Інтерфакс-Україна. На зустрічі Президент, який працює в сфері енергетики, в сфері енергетики і комунальних послуг, був прозорим не тільки для громадян України, а й для міжнародних партнерів, які бажають направити свої інвестиції в енергетичний сектор країни.

У прес-службі адміністрації Президента прокоментували, що укази про призначення п’яти нових членів НКРЕКП вже підписані Петром Порошенко. Представляючи їх, Президент висловив сподівання на те, що сформований регулятор буде незалежним. До нового складу увійшли: Олена Антонова, представниця ДТЕК, Олександр ФОРМАГ – “Укргідроенерго”, Дмитро Коваленко – “Укренерго”, Євген Магльована – Держенергоефективності та Оксана Кривенко з апарату НКРЕКУ ,. Ще двох членів комісії належить відібрати в ході проведення наступного конкурсу.

Із присутніх на зустрічі членів Нацкомісії також були іноземні гості: Франсіс МАЛіЖ, директор Європейського банку розвитку в Східній Європі і Кавказі, Сату Кахконен, регіональний директор Світового банку по Україні, Молдові та Білорусі, Йоста Люнгман, постійний представник від Міжнародного валютного фонду. Всі вони дали позитивну оцінку відновленої роботі регулятора.