Зменшення споживання електроенергії в квітні: відсоткове співвідношення по галузях


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

Зменшення споживання електроенергії в квітні: відсоткове співвідношення по галузях

Згідно з даними НЕК «Укренерго», в квітні 2020 року електроспоживання склало 9 028 млн кВт.год, що на 11% менше спожитого обсягу в березні 2020 року і на 8% менше обсягу в квітні 2019 року. Дане зменшення зафіксовано у всіх групах споживачів і пов’язане з сезонним підвищенням температури повітря та карантинними заходами.

Розглянемо більш детально по галузям. Споживання електричної енергії в квітні 2020 року порівняно з аналогічним періодом 2019 року зменшилося на:

  • 21% – машинобудування;
  • 17% – транспортна галузь;
  • 13% – металургія;
  • 12% – паливна галузь;
  • 12% – комунально-побутовий сектор.

Населення в квітні 2020 року спожило всього на 1% менше електричної енергії ніж у квітні 2019 року.

Проаналізувавши споживання в 2019 році було визначено, що тенденція на істотне подальше зменшення електроспоживання стосувалася в основному населення та комунально-побутового сектору споживачів. Інші сектори ситуативно знижували або підвищували електроспоживання. На підставі цієї інформації можна спрогнозувати подальше зниження споживання електроенергії всіма категоріями до моменту завершення карантину.

Зменшення споживання електроенергії в квітні: відсоткове співвідношення по галузях

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!