Віце-президент Єврокомісії підкреслив важливість змін в енергосистемі України


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

Віце-президент Єврокомісії підкреслив важливість змін в енергосистемі України

14 вересня 2018 року на зустрічі з представниками України, віце-президент Єврокомісії з питань євро та соціального діалогу Валдіс Домбровскіс наголосив, що головним напрямом України на найближчі 5 років має стати продовження шляху реформування, метою якого є підвищення рівня життя українців.

Він зазначив, що Україна вже багато зробила для того, щоб зблизитися з ЄС як в політичному, так і в економічному плані, але варто ще докласти зусиль, які дадуть можливість закласти надійний фундамент для економічного зростання та побудови відкритого суспільства. Зокрема, це стосується реформування в галузях держуправління, децентралізації та дерегуляції бізнес-середовища.

Окрім цього,  Валдіс Домбровскіс, згадав про важливість конкуренції та прозорості в енергетичній галузі нашої країни.

Домбровскіс наголосив на важливості досягнення макроекономічної стабільності, зокрема завдяки програмі співпраці з МВФ.

Слід зазначити, що 14 вересня 2018 року представники України та ЄС підписали два важливі документи – Меморандум про взаєморозуміння та Кредитну угоду про надання нашій країні макрофінансової допомоги у розмірі 1 млрд. євро. Як зазначив Домбровскіс, метою цієї допомоги є вирішення економічних питань та створення нових робочих місць в Україні.

Віце-президент Єврокомісії підкреслив важливість змін в енергосистемі України

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!