«Оператор ринку» готується отримати сертифікати міжнародного зразка


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

«Оператор ринку» готується отримати сертифікати міжнародного зразка

Директор ДП «Оператор ринку» Володимир Євдокімов в своєму коментарі для агентства ExPro повідомив, що компанія активно готується до отримання сертифікатів міжнародного зразка на відповідність вимогам кібербезпеки і антикорупції. За даними напрямками ДП «Оператор ринку» отримує консультації від USAID Проект енергетичної безпеки. Завершення сертифікації прогнозується навесні 2021 року.

Нагадаємо, що ДП «Оператор ринку» в цьому році отримало сертифікат ISO 9001:2015, що підтверджує відповідність системи управління якістю надання послуг в компанії міжнародним стандартам менеджменту якості.

За словами Володимира Євдокімова, компанія прагне торгувати електричною енергією з європейськими операторами ринку і наявність трьох сертифікатів тільки посилить їхню довіру до ДП «Оператор ринку».

«Оператор ринку» готується отримати сертифікати міжнародного зразка

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!