На ринку електричної енергії створено нові державні підприємства


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

На ринку електричної енергії створено нові державні підприємства

17 квітня рішенням Кабінету Міністрів на базі ДП «Енергоринок» було створено два нових державних підприємства – «Оператор ринку» і «Гарантований покупець», які виступають правонаступниками прав, обов’язків та майна ДП «Енергоринок». Кредиторська і дебіторська заборгованість за електроенергію не переходять в їх правонаступництво. В майбутньому ДП «Оператор ринку» планують реформувати в акціонерне товариство без можливості приватизації.

ДП «Оператор ринку» буде забезпечувати функціонування та організацію купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу вперед» і внутрішньодобовому ринку, а ДП «Гарантований покупець» купувати електричну енергію за “зеленим” тарифом, що буде виробляти альтернативна генерація.

З 01 липня 2019 року планують запустити роботу повномасштабного ринку і у споживачів з постачальниками буде можливість укладати двосторонні контракти з генеруючими компаніями.

На ринку електричної енергії створено нові державні підприємства

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!