Міністерство енергетики проявило ініціативу створення Фонду декарбонізації


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

Міністерство енергетики проявило ініціативу створення Фонду декарбонізації

В.о. Міністра енергетики Ольга Буславець виступила з ініціативою створення Фонду декарбонізації, розробленою за підтримки Українсько-Данського енергетичного центру та Держенергоефективності.

Фонд планується створити в форматі «статті в бюджеті». Частина податку на викиди вуглецю (який на сьогодні направляється до загального фонду Держбюджету) буде наповнювати Фонд декарбонізації і надалі буде використана виключно для реалізації проектів спрямованих на скорочення викидів СО2.

Створення Фонду декарбонізації допоможе зменшити вуглецевий слід української продукції, що в майбутньому дозволить уникнути додаткового мита – «вуглецевого тарифу». Крім того Фонд сприятиме досягненню взаємовигідного партнерства України з країнами ЄС у сфері впровадження Зеленої угоди.

Ініціатива отримала підтримку в парламенті і було зареєстровано законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження державного фонду декарбонізації.

Міністерство енергетики проявило ініціативу створення Фонду декарбонізації

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!