Ізольований режим енергосистеми України 24 – 26 лютого 2022 року


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 367

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 373

Ізольований режим енергосистеми України 24 - 26 лютого 2022 року

Робота в ізольованому режимі проводитиметься в рамках підготовки до синхронізації об’єднаної енергосистеми України з Європейською енергосистемою ENTSO-E. Тестування передбачено Угодою про об’єднання європейської та української енергосистем та буде проходити у два етапи: узимку та літом. Мета цих випробувань —показати спроможність енергосистеми в різних режимах функціонування підтримувати необхідну частоту 50 Гц. Тестування передбачають почергове відключення генерації та навантаження.

Згідно Постанови НКРЕКП №236 від 3 лютого 2022 року 1-и етап заплановано на період 24 – 26 лютого 2022 року. На цей час ОЕС України буде об’єднано з БуОС, дві частини енергосистеми України будуть функціонувати синхронно. Також у цей період об’єднають торгові зони ОЕС України та БуОС, яка в свою чергу, як і решта українських виробників електричної енергії працюватимуть у визначений час в єдиній торговій зоні.

Операції для тимчасового відключення БуОС від енергосистеми ENTSO-E та приєднання його до ОЕС України почнуться 23 лютогоВідновлення паралельної роботи 2-ох торгових зон енергосистеми України заплановане на 27 лютого 2022 року. Результати випробовувань дадуть підставу для рішення Європи про перехід на паралельну роботу енергосистем України та Молдови. Програма тестування передбачає проведення усіх необхідних заходів, що забезпечують безпечне та надійне постачання електроенергії.

Ізольований режим енергосистеми України  24 – 26 лютого 2022 року