Інновації в обслуговуванні електроліній: в Київській області протестували всюдиходи SHERP


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 368

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xy451920/ltke.com.ua/www/wp-content/themes/electrium/header.php on line 374

Інновації в обслуговуванні електроліній: в Київській області протестували всюдиходи SHERP

ДТЕК Київські регіональні електромережі в жовтні 2020 року в Київській області протестували всюдиходи SHERP, з метою можливості обстеження високовольтних ліній в важкодоступних місцях і при найскладніших погодних умовах. Про це на сайті повідомляє прес-служба Оператора системи розподілу. Крім всюдиходів в тесті були задіяні дрони, які за допомогою тепловізійного контролю визначали перегріви, що можуть призвести до аварійного відключення.

46 тис. км електромереж, які обслуговує ДТЕК Київські регіональні електромережі, потребують регулярного огляду та обслуговування. Частина ліній перебувають в важкодоступних місцях, що ускладнює вчасний доступ до них. Тестовий огляд з використанням всюдиходів та дронів всього за 1,5 години дозволив отримати дані про стан 2 км ліній, що проходять через болотисту місцевість в Бориспільському районі. Без участі допоміжної техніки потрібно було б чекати замерзання болота, а на огляд пішло б мінімум 12 годин.

Виходячи з результативності тестування, за словами директора з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе, компанія планує розвивати співпрацю з SHERP і DroneUA.

МИ ПРАЦЮЄМО!

Працюємо, щоб допомагати українським підприємствам заощаджувати кошти на вартості електроенергії та природного газу!
Працюємо заради економіки України.

Завжди на зв’язку.
Долучайтеся до нас!
Разом до перемоги!