ДП «НАЕК «Енергоатом» підвищив ціну на електричну енергію на 24 %

ДП «НАЕК «Енергоатом» підвищив ціну на електричну енергію на 24 %

Юрій Недашковський – президент ДП «НАЕК «Енергоатом», під час конференції «Український ядерний форум 2019: Ядерна енергетика – стан і тенденції розвитку» прокоментував особливості ціни компанії на електроенергію в умовах нового ринку електричної енергії.

За його словами, середня вартість проданої електроенергії збільшилася з 56,67 коп/кВт/год до 70 коп/кВт/год, що становить 24 %. Ціна складається з 90 % попереднього тарифу, і приблизно 11 %, які компанія продала на ринку «на добу наперед». «Це підвищення менше того значення, яке ми вносили у фінансовий план на друге півріччя. Ми планували, що середній тариф складе 90 коп/кВт/год, але поки що отримали приблизно 70 коп/кВт/год» – доповнив Ю. Недашковський.

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» стверджує, що в роботі компанії в умовах нового ринку немає жодних проблем, а результати, отримані за три дні продажів – бездоганні.

Нагадаємо, що ДП «НАЕК «Енергоатом» є найбільшим виробником електричної енергії України.

Першоджерело: https://expro.com.ua/novini/energoatom-u-novomu-rinku-zblshiv-serednyu-cnu-prodano-ee-na-24-do-70-kopkvt-god–nedashkovskiy?fbclid=iwar1rpenrxfibwel1rt-g9eshhagcbyyqvt2ed-excvc7bdia-axju6rwgoy

ДП «НАЕК «Енергоатом» підвищив ціну на електричну енергію на 24 %