Мобільний додаток «Енергетика Онлайн» – ще один крок на зустріч новому ринку електроенергії

Відбулося засідання Робочої групи щодо реалізації нового ринку електричної енергії
20.09.2018
Позачергові загальні збори Членів ОРЕ
28.09.2018

Мобільний додаток «Енергетика Онлайн» – ще один крок на зустріч новому ринку електроенергії

21 вересня 2018 року між НКРЕКП та Громадською організацією «ДІКСІ ГРУП» було підписано Меморандум про партнерство щодо розробки, запуску та популяризації мобільного додатку «Енергетика Онлайн». Дані для нього були надані НКРЕКП у рамках проекту USAID «Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні».

Заключений меморандум – це прекрасна можливість полегшити доступ до інформації у сфері енергетики. Його мета – покращення прозорості та відкритості для споживачів в енергетичному секторі нашої держави.

В інтерактивному додатку планується висвітлювати наступну важливу інформацію по базі даних: актуальні тарифи на електричну енергію та газ за категоріями споживачів та типами приладів обліку; ліцензованих операторів мереж, постачальників електроенергії та газу з необхідною контактною інформацією ( у тому числі і кол-центрів) та інвестиційні програми з посиланнями на відповідні сайти ліцензіатів НКРЕКП.

Голова НКРЕКП підсумувала, що підписання Меморандуму буде сприяти підвищенню рівня обізнаності споживачів щодо можливостей та засобів захисту своїх прав в енергетичній сфері.