Дмитро Вовк звільнив займану посаду глави НКРЕКП

26 травня 2018 року закінчився термін повноважень голови НКРЕКП Дмитра Вовка. Рішення про звільнення його з посади голови Нацкомісії, що регулює сферу енергетики і комунальних послуг, було прийнято Президентом України Петром Порошенком. Ознайомитися з відповідним указом стало можливим на офіційному сайті Президента з 30 травня 2018 р.

Дане звільнення, згідно з уточненнями в документі, пов’язане з плановою і заздалегідь затвердженою ротацією голови і членів національної комісії. Дата закінчення повноважень, а саме 26 травня 2018 року, як раз і була закладена в цей план.

Нагадаємо, Дмитро Вовк прийняв повноваження виконуючого обов’язки глави НКРЕКП в грудні 2014 року, а в червні 2015 року набув посаду глави регулятора.

Тоді в компанії Roshen не схвалили це ініційоване Порошенком призначення, вважаючи його нераціональним і поспішним. І підставою для такого скепсису стала критична оцінка роботі Дмитра Вовка, коли в 2013 році він обіймав посаду національного менеджера компанії Roshen з питань продажів продукції в торгових мережах Росії. Тоді, на думку деяких його співробітників, результат його діяльності був вкрай незадовільним.