Автоматизована система комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)

від ТОВ «ЛТК Електрум»

ООО ЛТК Электрум - поставщик электроэнергии по нерегулируемому тарифу в УкраинеТОВ «ЛТК Електрум» встановлює автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), яка являє собою повний комплекс апаратних і програмних засобів для автоматизації процесу збору та обробки інформації за комерційним і технічному обліку електричної енергії, потужності, на базі електронних багатофункціональних лічильників електроенергії та приладів обліку інших енергоносіїв, а також пристроїв збору, обробки, зберігання, відображення і передачі інформації (мультипорт, мультиплексори, модеми, Internert тощо).

Надаючи послугу зі встановлення АСКОЕ, ми, як постачальник електроенергії, прагнемо до технічного переоснащення, модернізації вітчизняних підприємств, і, як наслідок, підвищення ефективності виробництва наших партнерів.

Технічні рішення, застосовувані ТОВ «ЛТК Електрум», завжди орієнтовані на максимальну реалізацію потреб замовника і передбачають можливість підключення додаткових вузлів обліку. Програмне забезпечення дозволяє отримувати дані з багатьох типів первинних вимірювачів (лічильників) електричної енергії, що надає можливість вільного вибору приладів для організації комерційного обліку.

ТОВ «ЛТК Електрум» гарантує високу якість виконання робіт та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Працюємо з клієнтами з усіх регіонів України: Києва, Вінниці, Кропивницького, Полтави, Харкова, Дніпра, Рівного, Херсона, Луцька, Хмельницького, Житомира, Львова, Сум, Черкас, Запоріжжя, Миколаїва, Тернополя, Чернігова, Івано- Франковська, Одеси, Ужгорода, Чернівців, Луганської і Донецької області.

Мета створення АСКОЕ підприємств

АСКОЕ створюється для досягнення наступного:

 1. Підвищення точності комерційного обліку електроенергії та інших енергоносіїв за рахунок сучасних приладів обліку високого класу точності і застосування цифрових технологій вимірювань, збору і обробки даних.
 2. Виконання вимог нормативних документів щодо обліку електроенергії, в тому числі і погодинного її обліку, на межах балансової належності.
 3. Отримання даних про обсяги перетоків активної і реактивної електроенергії і потужності підприємств з постачальником електричної енергії.
 4. Автоматизація процесу збору, обробки і передачі інформації, з усіх точок комерційного обліку електроенергії підприємств.
 5. Забезпечення синхронності вимірювань комерційного обліку електроенергії.
 6. Забезпечення максимальної істинності отриманої інформації шляхом розрахунків балансу всіх структурних підрозділів, які входять до складу установи на якому створюється АСКОЕ.
 7. Забезпечення роботи всіх елементів АСКОЕ в єдиному розрахунковому часу зі збереженням правил переходу на «літній / зимовий» час.
 8. Виявлення режимів неефективною роботи обладнання.
 9. Автоматизація контролю за дотриманням договірних рівнів енергоспоживання та фінансових розрахунків.
 10. Захист інформації від несанкціонованого доступу на всіх рівнях її збору та обробки.
 11. Забезпечення регламентованого доступу фахівців підприємства до бази даних АСКОЕ.
 12. Підвищення швидкості обробки і обміну інформацією, оперативності управління режимами енергоспоживання.
 13. Зменшення комерційних втрат за рахунок підвищення точності, достовірності і одночасності отримання інформації, від розрахункових приладів обліку.
 14. Зменшення частки ручної праці і виключення суб’єктивних факторів, пов’язаних зі зчитуванням показань з розрахункових приладів обліку.
 15. Забезпечення можливості аналізу енергоспоживання і навантаження на основі графіків.
 16. Заміна морально і технічно застарілих приладів обліку електроенергії.
 17. Підвищення надійності системи комерційного обліку за рахунок застосування в системі сучасних технічних, програмних і організаційних рішень.
 18. Автоматизація підготовки звітів, аналітичних матеріалів.

Переваги автоматизованої системи від ТОВ «ЛТК Електрум»

Автоматизовані системи, які створює ТОВ «ЛТК Електрум» дозволяють:

 1. Побудувати єдину захищену інформаційну мережу для контролю за використанням електроенергії та інших енергоносіїв будь-якої конфігурації з різноманітними рівнями ієрархії.
 2. Створити розподілену базу даних з параметрами режимів використання електричної енергії та інших енергоносіїв.
 3. Оперативно отримувати доступ до будь-якій точці обліку, яка входить до складу створеної системи.
 4. Легко отримувати вихідні форми та звіти (диспетчерська добова відомість і інші) на базі отриманої інформації, для забезпечення необхідними даними різних служб. Автоматізіровать процес документування інформації щодо параметрів режимів споживання електроенергії та інших енергоносіїв.

Системи обліку дозволяють організовувати різноманітні групи диспетчерського контролю, а програмні рішення від ТОВ «ЛТК Електрум» дають можливість використовувати отримані дані в інших системах. Збір даних здійснюється окремо налагоджується модулями.

Організація робіт щодо створення автоматизованих систем обліку на підприємствах і установах

ТОВ «ЛТК Електрум» пропонує підприємствам і установам будь-якого напрямку діяльності і різних форм власності виконання повного комплексу робіт «під ключ», пов’язаних зі створенням автоматизованих систем обліку електроенергії та інших енергоносіїв.

Комплекс робіт включає такі основні етапи:

 • обстеження об’єктів та збір необхідних даних для розробки проектної документації;
 • розробка проектної документації;
 • узгодження проектної документації із замовником, енергопостачальною організацією, з органами Держстандарту;
 • комплектацію підприємств, які будуються або реконструюються обладнанням для АСКОЕ;
 • виконання монтажних робіт;
 • виконання пусконалагоджувальних робіт;
 • розробка експлуатаційної документації;
 • метрологічна атестація АСКОЕ;
 • здача системи обліку замовнику і навчання персоналу обслуговуючого систему;
 • гарантійне обслуговування системи обліку підприємства;
 • післягарантійне обслуговування системи (в разі необхідності) за бажанням замовника.