Оксана Кривенко – новий керівник НКРЕКУ

Сьогодні, 6 червня 2018 року, на закритому засіданні НКЕКУ на посаду голови Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг була затверджена кандидатура Оксани Олександрівни Керівник. Варто відзначити, що це перший випадок в історії регулятора, коли його керівником стала жінка.

Саме цим призначенням Кравченко О.А. завершилося формування нового і незалежного регулятора, а саме таким він і повинен бути відповідно до закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг».

Оксана Олександрівна народилася в м. Свердловськ Луганської області. Має дві вищі освіти за спеціальностями «Економіка підприємства» і «Нафтогазопроводи і нефтегазохраніліща», кваліфікація – інженер-механік. Оксана Кривенко раніше працювала в НКРЕКУ на посаді заступника директора Департаменту з регулювання відносин у нафтогазовій сфері, а 29 травня цього року, за підсумками відкритого конкурсного відбору, стала членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Оксана Кривенко подякувала членам комісії за надану довіру і пообіцяла, що докладе максимум зусиль, щоб її робота і робота регулятора була безперебійної, ефективної і орієнтованої, в першу чергу, на реформи, що стосуються нових ринків, а також з урахуванням інтересів і споживачів, і постачальників .