Постачання електроенергії промисловим підприємствам України

Договір про постачання електричної енергії споживачу
Заява-приєднання до договору
Комерційні пропозиції
Комерційна пропозиція (Базова)

Кожне підприємство-споживач ТОВ  «ЛТК  «Елєктрум»  має можливість оплачувати послуги Оператора системи розподілу через Постачальника. Для уточнення деталей просимо звернутися до спеціалістів компанії.

ТОВ «ЛТК «Елєктрум» пропонує постачання електричної енергії на нових, вигідних умовах:

  1. Постачання електроенергії здійснюється за тарифами, про які було домовлено з покупцями. Ціна залежить від особливостей споживання електричної енергії споживачем.
  2. Оплата за спожиту електроенергію здійснюється за гнучким графіком, узгодженим з кожним споживачем індивідуально.
  3. Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимального навантаження на об'єктах споживача встановлюються на рівні дозволеної потужності.
  4. Можливе оперативне коректування заявлених обсягів споживання як протягом року так і на протязі місяця поставки, з відповідною зміною сум платежів. Особливо актуально це перевага для підприємств, обсяги споживання яких, в залежності від різних факторів можуть різко змінюватися протягом місяця.
  5. Обсяги споживання не лімітуються. Тобто, споживач має право споживати електричну енергію в необхідних йому обсягах (але не перевищуючи технічних можливостей енергообладнання).
  6. Відсутні штрафні та інших санкцій за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії. Споживачі нашої компанії споживають електроенергію на комфортних умовах, не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії.
  7. Фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів.

Умови постачання електроенергії

  1. Наявність договору на розподіл електричної енергії з оператором системи розподілу.
  2. Відсутність заборгованості за активну електричну енергію.

 

Корисні посилання

 

Завантажити файл (.docx)